Спеціальні потреби

Військовий конвой США пройде маршем 1770 км по Європі


Армія Сполучених Штатів Америки заявила, що невдовзі надішле конвой з броньованих бойових машин Stryker, який пройде шістьма європейськими країнами, подолавши 1770 км. Про це повідомляє американське видання Stars and Stripes, присвячене військовій тематиці.

Мета конвою – засвідчити єдність із союзниками у світлі зростання напруги у відносинах між Заходом і Москвою та російської агресії в Україні. По закінченні кількамісячних навчань спільно з військами союзників в Естонії, Литві й Польщі американські солдати вирушать маршем через Латвію та Чехію на свою базу у Вілсеку, Німеччина, пише видання з посиланням на офіційних представників армії США.

Зазвичай військову техніку після таких навчальних місій відправляють назад залізницею, повідомляє Stars and Stripes. Однак цього разу солдати з 2-го розвідувального полку США за підтримки повітряної розвідки пройдуть маршем, щоб «випробувати їхній стан і лідерські здібності та водночас чітко показати відданість США своїм союзникам по НАТО й здатність НАТО вільно пересувати війська через внутрішні кордони у тісній співпраці», – цитує видання речника Європейської армії США підполковника Креґа Чайлдса.

Дорогою війська зупинятимуться в кількох запланованих місцях і зустрічатимуться з представниками місцевих спільнот, додав він.

«Солдати та їхні командири матимуть численні можливості поспілкуватися дорогою з місцевими спільнотами, поглибити своє розуміння культурного різноманіття всередині Альянсу та зміцнити відносини, вкрай важливі для побудови та підтримки взаємної симпатії, поваги та довіри між союзницькими військами», – сказав Чайлдс.

XS
SM
MD
LG