Спеціальні потреби

Обама : Закон про підтримку України підписано, негайних санкцій проти Росії не буде


Президент США Барак Обама підписав закон 5859 "Ukraine Freedom Support Act" , але негайних санкцій проти Росії поки не буде. Адміністрація США і надалі тісно працюватиме з союзниками та партнерами у Європі та світі, щоб відповідати на ситуацію в Україні. Про це йдеться у офіційній заяві президента США поширеній Білим домом.

"Підписання закону не сигналізує про зміни у політиці адміністрації США щодо санкційної політики, яку ми ретельно формулюємо відповідно до подій в Україні та координуємо із нашими союзниками та партнерами. На даний момент, адміністрація США не планує запроваджувати санкції за цим законом, але закон дає адміністрації США додаткові повноваження, які можуть бути використані, коли цього вимагатимуть обставини", - йдеться у документі.

Адміністрація США не планує запроваджувати санкції за цим законом

"Ми знову закликаємо Росію закінчити окупацію та спробу анексії Криму, припинити підтримувати сепаратистів на сході України та виконати забов'язання відповідно до Мінських угод", - говориться у заяві.

"Як я вже багато разів казав, нашою метою є досягнення дипломатичного розв'язання, яке забезпечить вирішення конфлікту на тривалий час та сприятиме зростанню та стабільності України та цілого регіону, включно з Росією. У цьому контексті, ми і надалі закликаємо керівництво Росії виконати Мінські угоди та досягнути тривалого та всеохоплюючого вирішення конфлікту, яке буде поважати суверенітет та територіальну цілісність України. Ми готові скасувати санкції, якщо Росія піде на необхідні кроки", - йдеться у заяві.

Дивіться також : Псакі пояснила, чого США чекають від Путіна

Псакі пояснила, чого США чекають від Путіна
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

XS
SM
MD
LG