Спеціальні потреби

Кругом у Путіна ведмеді, і це лякає - експерти, журналісти про промову ВВП


Путін не сказав нічого нового, і в нинішніх умовах це лякає. Про це пишуть західні експерти та журналісти, які аналізували промову президента Росії.

"Путін не боїться, а от вам варто", - попереджає Леонід Бершидський у "Блумберґ" .
"У тих, хто сподівався, що криза зробить Путіна зговірливішим немає причин радіти. Зараз російський ведмість навіть бльше думає про свої зуби та пазурі ", - попереджає автор.

Коментатор каже : Путін живе у світі брехні та фантазій, раціонально спілкуватись з ним Захід не зможе, а самому Путіну це і не потрібно. Все що він говорить - призначено росіянам, які слухають його теревені, як зачаровані. Путін свято вірить, що росіяни підтримуватимуть його всупереч будь-яким коливанням економіки, а рейтинг підтримки з боку співвітчизиків його непробивна броня.

Тут ведмідь, там ведмідь, кругом по ведмедю

Британський "Телеграф" нічого позитивного у промові ВВП теж не почув. Попереджає : "Путін не поступиться".

Путін впевнений у собі і відкидає попередження Заходу, проте тон щодо України пом'якшив - пише видання "Баззфід", яке звертає увагу на заклики президента Росії до обміну полоненими між Україною та сепаратистами, а також його заяву, що Порошенко щиро хоче миру.

У Твітері ж коментатори та західні журналісти кепкують з приводу прес-конференції Путіна та самих себе. Кажуть тлумачення промов Путіна невдячна справа.

"Кремлінологія 2.0 : Це коли найкращі західні журналісти у Москві годинами обговорюють, що мав Путін на увазі своєю метафорою про медведя та поросятко", - твітує журналіст Олівер Булоу.

Тяжко шукати месіджі у промовах Путіна, якщо їх там немає - відзначають інші.

"Ну прочитав я заяви Путіна. Тепер хай мені журналісти "Раша тудей" пояснять, що все це означало", - кепкує Роберт Коулсон.

"Тут ведмідь, там ведмідь, кругом по ведмедю", - резюмує своє враження від промови Путіна Мет Лі з Associayed Press.

Інших вже традиційні для Путіна посилання на тайгу та агресію США не смішать, а примушують переживати за психічне здоров'я російського президента.

"Божевілля. Прес-конференції схожі одна на одну. Ще один приклад замкненого кола. Це звісно прояв щедрості Путіна, що у нього в голові безплатно поселились 300 мільйонів американців , але мені особисто не подобається на що перетворився мозок Путіна", - пише популярний безпековий блогер @streetwiseprof.
Нарешті колишній посол США в Україні Стівен Пайфер спокійно резюмує : враження від промови невтішне.

"Прес-конференця була довга, але не схоже, щоб Путін зробив заявку на нову політику щодо України. Він повторив стандарті для Росії тези", - твітує експерт.

"У фінансовій кризі Путін звинувачує ціни на нафту та санкції. Це правда, але винна також і відсутність у Росії реформ", - пише Пайфер.

Не побачив позитиву (ні для України, ні для Росії) у словах Путіна і Дмитро Тренін з московського "Центру Карнеґі" :

""Путін виглядав переконаним та впевненим, але правда у тому, що він керує системою, перед якою постають нові і нові серйозні виклики".

Дивіться також : Крах Росії струсоне світ, дії Путіна непередбачувані - ЗМІ

Крах Росії струсоне світ, дії Путіна непередбачувані - ЗМІ
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:52 0:00

XS
SM
MD
LG