Спеціальні потреби

США і Естонія підтримують ідею розширення фінансової підтримки Україні


Джозеф Байден
Джозеф Байден

США і Естонія погодилися в тому, що необхідно продовжувати «нав`язування Росії ціни» у зв'язку з порушенням нею суверенітету України, а дії НАТО у відповідь на жорсткішу позицію Росії в Європі повинні бути ефективними, заявили представники двох країн.

Віце-президент США Джозеф Байден обговорив ці питання з прем'єр-міністром Естонії Тааві Рийвасом на зустрічі в Білому домі в середу.

Згідно із заявою Білого дому, віце-президент подякував Естонії за її внесок у міжнародну безпеку, в тому числі в Іраку і Афганістані.

Байден і Рийвас обговорили реалізацію Плану дій НАТО щодо підвищення готовності, і віце-президент США привітав угоду між Естонією і Фінляндією щодо створенню інфраструктури, спрямованої на диверсифікацію поставок природного газу в регіоні.

«Нарешті, з питання про Україну, два лідери погодилися в тому, що важливо забезпечити додаткову фінансову підтримку Україні, щоб новий уряд міг підтримувати економічну стабільність в процесі проведення необхідних реформ, а також у тому, що необхідно, щоб продовжувати нав’язування Росії ціни у зв'язку з триваючим порушенням суверенітету і територіальної цілісності України, включаючи озброєння російських ставлеників на сході України і свідомі порушення міжнародного кордону України», - йдеться в повідомленні Білого дому.

XS
SM
MD
LG