Спеціальні потреби

Республіканці збільшили перевагу в Конгресі


Білл Кессіді з дружиною виступає перед прихильниками після перемоги на виборах до Сенату США, 6 грудня 2014 р.
Білл Кессіді з дружиною виступає перед прихильниками після перемоги на виборах до Сенату США, 6 грудня 2014 р.

Республіканська партія у США додала до своєї більшості в Сенаті ще один мандат після того як у штаті Луїзіана програла представниця демократів Мері Лендрю.

Вона очолювала комітет з Енергії та природних ресурсів.

59-річна Лендрю боролася за четвертий термін у сенаті, але не змогла втримати місце через невдоволення виборців діяльністю президента Обами, який є представником Демократичної партії.

Її суперник Білл Кеcсіді називає себе консерватором.

«Ми підтверджуємо бажання, щоб наша країна прямувала в консервативному напрямку, щоб вирішував пацієнт, а не бюрократ, щоб ми не соромилися використовувати природні ресурси Америки для створювання кращих робочих місць, де вирішуємо ми – народ, а не федеральний уряд», - сказав Кеcсіді.

Тепер республіканці в сенаті мають 54 місця зі ста, контролюючи також нижню палату Конгресу.

Республіканська партія США отримала можливість перешкоджати ініціативам президента і навіть повністю блокувати його політичні кроки упродовж двох останніх років перебування Барака Обами на посаді.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG