Спеціальні потреби

Міністри оборони США та України обговорили питання військової допомоги


Чак Гейґел, міністр оборони США
Чак Гейґел, міністр оборони США

У ході телефонної розмови у понеділок міністри оборони США Чак Гейґел і України Степан Полторак обговорили питання американської військової допомоги українським збройним силам.

Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони США.

У повідомленні зазначається, що міністр Гейґел привітав генерал-полковника Полторака з нещодавнім призначенням на посаду міністра оборони України. Він також привітав народ України з проведеннням успішних дострокових парламентських виборів.

«Міністр Гейґел обговорив з міністром оборони Полтораком види допомоги у сфері безпеки, яку надають Сполучені Штати для забезпечення оборонних потреб української сторони», - йдеться в повідомленні, оприлюдненому помічником прес-секретаря Міністерства оборони США Карлом Вуґом.

Також, Полторак говорив про заходи щодо реформування збройних сил України, і подякував міністру Гейґелу за допомогу США в цій ділянці. Нещодавно в Києві відбулася перша зустріч спільної військової комісії США-Україна. Обидва міністри домовилися найближчим часом продовжити розвивати двосторонній діалог, - наголошується в повідомленні Міністерства оборони США.

Сторони також заявили, що російська влада і підтримувані нею сепаратисти повинні «негайно виконати всі зобов'язання щодо домовленостей про припинення вогню від 5 вересня».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG