Спеціальні потреби

Маккейн: не допомогати Україні - дурість


Американський сенатор від Республіканської партії Джон Маккейн
Американський сенатор від Республіканської партії Джон Маккейн

Американські сенатори Джон Маккейн та Ліндсі Грем виступили з заявою про події в Україні.

"Триваючу агресію Росії в Україні можна назвати тільки одним: військовим вторгненням. Називати це чимось іншим, означає мешкати у світі орвеллівського Путіна", - йдеться у заяві.

"Упродовж багатьох місяців критики поставки зброї та додаткової допомоги в Україну попереджали, що такий підхід може спровокувати російське вторгнення. Все, що казали критики, сталося б, якби ми допомогали Україні – сталося. Віримо, що відповідь зараз - це робити все те саме, або зробити ще менше - дурість. Така мінімалістична політика була більшою частиною нинішньої проблеми. Це, безумовно, не є відповіддю зараз. Замість цього, Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні негайно приступити до надання розвідданих та оборонних озброєнь Україні, в тому числі протитанкових систем. Ми повинні також запровадити реальні галузеві санкції щодо Росії - не напівзаходи, вжиті на сьогоднішній день, але повні санкції, направлені на російьский оборонний, фінансовий, енергетичний та інші сектори".

"Це момент, щоб говорити та діяти з ясністю. У суверенну державу в центрі Європи вторгається її крупніший сусід. Ці події повністю суперечать цивілізованому світу, який Америка та наші партнери прагнули побудувати після Другої світової війни. Якщо ми не можемо захистити наші власні цінності зараз, а також друзів, які розділяють їх, майбутнє буде темним і небезпечним, не лише для України, але і для нас".

Дивіться також: Путін бореться за збереження влади, а Україна опинилась на його шляху - Аслунд

Путін бореться за збереження влади, а Україна опинилась на його шляху - Аслунд
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG