Спеціальні потреби

Сенатор США закликав Барака Обаму негайно надати Україні військову допомогу


Сенатор Роб Портман
Сенатор Роб Портман

Сенатор США Роб Портман закликав президента Обаму негайно надати Україні оборонно-військову допомогу і посилити санкції проти Росії. Про це представник від штату Огайо заявив у своєму відкритому листі.

«Вже немає сумнівів, що українські війська воюють на своїй території проти російських сил. Президент повинен називати це прямо: вторгнення. Незважаючи на заяви президента США, одинокі санкції просто не працюють, час для президента застосувати більш широкий підхід, де не ігноруватиметься питання військового виміру конфлікту», – сказав сенатор-республіканець.

Роб Портман вважає недопустимим політичне вирішення конфлікту у ситуації, коли Росія досягає своїх цілей за допомогою війська. За словами сенатора, через слабку політику Заходу Володимир Путін не має жодних підстав зупинити наступальну стратегію.

На початку серпня сенатор Роб Портман разом із колегою-демократом Беном Кардіном закликали адміністрацію президента США затвердити надання необхідної Україні військової допомоги.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG