Спеціальні потреби

Джеффрі Пайєтт: Кремль не зацікавлений у дипломатичних пропозиціях


Джеффрі Пайєтт: Дії Росії не узгоджуються з її власними заявами про бажання миру в Україні
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Посол США в Україні: Дії Росії не узгоджуються з її власними заявами про бажання миру в Україні

Дії Росії не узгоджуються з її власними заявами про бажання миру в Україні, про що Кремль неодноразово заявляв під час зустрічей в Нормандії, Женеві та Берліні.

Останні санкції, які Вашингтон наклав на Москву, починають негативно впливати на економіку Росію. Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт вважає, що лише у тісній співпраці з європейськими партнерами можна досягти успіху.

"До сьогодні наші санкції були ефективними саме тому, що вони тісно координуватися з Європою. Інтенсивні розмови між Вашингтоном, Брюсселем, Берліном, Парижем, Лондоном та іншими ключовими столицями ведуться щодня та щотижня для того, аби визначити та розробити підхід до цього. Уряд Сполучених Штатів готовий вжити додаткові заходи проти Росії, якщо вона продовжуватиме ворожнечу та зазіхатиме на територіальну цілісність України – Росія сплачуватиме ціну за свої дії. Європа робить свою частину роботи, і ми дуже сподіваємося, що ми зможемо продовжувати рухатися та синхронізуємося з Європою. Не обов'язково в той самий час, або в однаковий спосіб, але ми рухаємося в тому ж напрямку, узгоджуємо дії та не протирічимо одне одному. Ми надсилаємо чіткий міжнародний сигнал: Росія має поважати усталений в Європі порядок безпеки та поважати територіальну цілісність України", - заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Джеффрі Пайєтт не вважає, що санкціями міжнародна спільнота заганяє Путіна у глухий кут, і що Путін може вдатися до якихось крайніх дій.

"Це все потрібно зупинити, і я не думаю, що існує ілюзія, щось середнє, що дозволить міжнародному співтовариству, а тим паче українському народові, погодитися з таким дестабілізуючим впливом. Український народ повинен мати міцні взаємини з Росією. Як я вже говорив раніше, український народ не може змінити свою географію. Росія тут має глибокі історичні культурні зв'язки. Росія створила багато ворогів протягом останніх місяців завдяки діям Кремля. Більшість народу Східної України хоче жити у мирі. Вони хочуть отримати більше політичних прав, які відображали б їхні інтереси, які Петро Порошенко готовий надати, але це не може відбутися, під час активної дестабілізуючої військової кампанії", - сказав Джеффрі Пайєтт.

Американська розвідка підтверджує, що Росія продовжує надсилати зброю до України. Це свідчить, що слова Путіна продовжують розходитися з його діями.

"Ми бачили поодинокі позитивні заяви з Кремля, але дії Москви свідчать про інше. Дії Росії призвели до ескалації конфлікту. Наприклад, свідчення про передачу важкої зброї, танків, ракетних комплексів через кордон України. Ще більш обурливо, що російські підрозділи ведуть обстріл українських армійських підрозділів всередині України з території Росії. Зрозуміло, що є тенденція до ескалації поведінки Росії", - відзначив Джеффрі Пайєтт.

Дивіться також: Обамі порадили просити у Конгресу дозволу озброїти Україну

Обамі порадили просити у Конгресу дозволу озброїти Україну
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG