Спеціальні потреби

Центрбанки ведучих економік припинять проведення пільгової монетарної політики


Керівники Міжнародного валютного фонду та Світового банку на зустрічах у Вашингтоні обговорювали питання нової монетарної політики.

Центральні банки країн з розвинутими економіками повинні зробити все можливе, щоб зменшити для нових економік негативні наслідки посилення своєї монетарної політики. До цього закликали керівники Світового банку та Міжнародного Валютного фонду під час щорічної зустрічі у Вашингтоні. Після пом’якшення політики під час періоду кризи у 2007-2009 роках, Центрабанк США та інших країн повинні зрештою повернутися до нормальної політики, кажуть представники МФВ. Однак, додають вони, це повинно відбутись поступово та сплановано. Директор МФВ Крістін Лаґард, однак, зазначила, що ряд країн вже почали запроваджувати власні програми, щоб уникнути можливої економічної кризи.
Що ж до наслідків бюджетного протистояння у США, голова Валютно-фінансового комітету МВФ Тарман Шанмугаратман заявив, що ситуація очевидно негативно впливає на світову економіку.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG