Спеціальні потреби

Американські мільйонери-патріоти просять підняти їм податки


Американські мільйонери-патріоти просять підняти їм податки
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00
Direct link

Американські мільйонери-патріоти просять підняти їм податки

Члени організації Мільйонери-патріоти зустрічались з конгресменами у спробі вмовити законодавців зняти з них податкові пільги.

Білий Дім та Конгрес США вже до тридцять першого грудня мають узгодити бюджет на 2013 рік. Однак, позиція республіканців та демократів щодо фіскальної політки радикально відмінні. Обама для вирішення бюджетної кризи наполягає на відміні податкових пільг для двох відсотків найбагатших американців. Республіканці ж виступають проти підвищення податків для всіх, замість того наполягаючи на урізанні витратних статей бюджету. А це в першу чергу означає значне скорочення соціальних програм в країні. Експерти в той же час кажуть, що з понад шістнадцятьма трильйонами національного боргу країна наблизилась до фіскального обриву. Поки сторони сперечаються, як вирішити проблему, із законодавцями у Вашингтоні зустрічались представники групи найзаможніших та найбільш патріотичних американців - організації «Мільйонери-патріоти».

Минулого тижня вони буквально штурмували Капітолійський пагорб у намаганнях донести до законодавців та президента свій месседж – накладайте на нас вищі податки, ми здатні платити!

«Темпи зростання прірви між бідними та багатими у нас найбільші в усьому розвинутому світі», – кажуть вони.

Ці заможні американці підтримують політику президента Обами, який пообіцяв підняти податки для найбагатших американців, що дозволить уникнути бюджетної кризи. Так званий фіскальний обрив загрожуватиме підвищенням податків для всіх верств населення та серйозними урізаннями бюджету, якщо між республіканцями та демократами не буде досягнуто домовленості щодо фіскальної політики вже до 31 грудня.

Що ж до двох відсотків найзаможніших американців, я не стану надавати податкові пільги тим людям, які їх не потребують. Адже ціна таких пільг для бюджету – майже трильйон доларів
Барак Обама,
Президент США
Однак, спікер Палати представників Джон Бейнер вже заявив, що не допустить підняття податків для найбагатших американців.

«Я опрацював механізм співпраці між обома партіями для того, щоб ми змогли уникнути і фіскального обриву, і підняття податків», - заявляє Бейнер.

Мільйонери-патріоти з Бейнером не погоджуються. Вони заперечують твердження республіканців, що підняття податків для найбільших роботодавців призведе до зменшення в Америці робочих місць. Так вважає, серед інших, Ті- Джей Злотніцький, виконавчий директор компанії з управляння інформаційними даними «Ай-Контрол системс».

«Коли я приймаю рішення, наймати людей на роботу чи ні, я керуюсь виключно бізнес-міркуваннями. Я відштовхують лише від того, чи потрібно це моєму бізнесу, чи потрібно це моїм клієнтам, чи від збільшення штату покращиться мій бізнес. А скільки я особисто заплачу податків не має ніякого значення при прийнятті цих рішень», - запевняє Злотніцький.

Мільйонери кажуть, що натомість обтяження середнього класу вищими податками для закриття бюджетних дір лише призведе до поглиблення в країні кризи. Френк Папітуччі – виконавчий директор компанії «НьюКомпасс Мобілиті».

«Якщо ми втратимо середній клас, ми втратимо покупців. Так що ми зацікавлені мати потужний середній клас, який підтримується справедливою системою оподаткування та який є рушійною силою здорової економіки у довготривалій перспективі», - пояснює Папітуччі.

Група «Мільйонери-патріоти» нараховує понад двісті членів по всій країні. Вони представляють широкий спектр галузей: від індустрії розваг до сфери технологій.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG