Спеціальні потреби

У Білому домі відбудеться зустріч президента Обами з лідерами Конгресу


Президент Барак Обама запросив до Білого дому лідерів Конгресу на розмови про те, як уникнути у січні значного скорочення урядових витрат і збільшення податків. Зустріч має відбутися наступного тижня.

Переобраний на другий президентський термін, Барак Обама заявив у п’ятницю зібраним у Білому домі, що країні потрібно будувати консенсус, щоб розв’язати фінансові проблеми, причому пріоритетними справами є сприяння працевлаштуванню і зростанню економіки.

Обама сказав, що необхідно контролювати урядові витрати. Однак він додав, що «ми не можемо перекрити наш шлях до добробуту» скороченням витрат в урядових програмах.

Він сказав, що вибори показали, що більшість американців схвалює його ідеї збільшення податків для найбагатших платників, яких сімейні прибутки перевищують 250 тисяч доларів у рік. Проте його республіканські опоненти в Конгресі рішуче виступають проти будь-якого збільшення податків на початку нового року.

Президент Обама сказав, що він відкритий на компроміс, але що необхідно як скоротити витрати, так і збільшити податки.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG