Спеціальні потреби

Дострокові вибори несуть загрозу Україні - інтерв'ю міністра молоді та спорту Жданова


Відставка уряду, розпад коаліції можуть призвести до втрати держави - міністр молоді та спорту. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00

Відставка уряду, розпад коаліції можуть призвести до втрати держави - міністр молоді та спорту. Відео

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, перебуваючи у Вашингтоні, сказав, що підтримує рішення колег, які вирішили відкликати заяви про відставки і залишитися працювати кабінеті міністрів Арсенія Яценюка. Він спостерігав за найдраматичнішими подіями в уряді, перебуваючи у Сполучених Штатах.

Ігор Жданов відповідав на запитання «Голосу Америки» у четвер увечері, коли принаймні четверо міністрів після надзвичайного засідання кабінету заявили, що відмовляються від намірів полишити уряд. При цьому міністр економіки Айварас Абромавічус підтвердив, що вважає свою роботу на посаді неможливою.

«У нас буде звіт у Верховній раді 16-го числа і ми розкажемо про усі проблеми, які існують, - сказав Ігор Жданов, - але я впевнений, що зараз не на часі ні розпад коаліції, ні відставка уряду, бо це може призвести до того, що ми втратимо державу. Я вам відкрито кажу це».

Колись мій перший шеф, Олександр Разумков, сказав, що більшість не завжди права. Більшість, доречі, привела до влади Гітлера
Ігор Жданов про загрози дострокових виборів

«Те, що у відставку йшли чотири міністри уряду загрожувало тим, що ми би не отримали наступного траншу МВФ. Що абсолютно негативно позначилося б і на економічній, і на соціальні ситуації в Україні», - сказав міністр.

Ігор Жданов визнав існування проблем з корупційними інтересами, пов’язаними з державними компаніями і як вихід зі становища підтримав ідею приватизації, «щоб не було такої ситуації, коли міністерство управляє роботою державних підприємств. У світі такого немає і немає цієї корупції».

«Якщо ти керуєш державним підприємством, заявляються корупційні ризики», - сказав Жданов.

Дострокові вибори Ігор Жданов, колишній депутат від ВО «Батьківщина» назвав небажаними через «складну ситуацію в країні і загрозу приходу до влади радикальних сил».

Демократія це дуже складна система, яка може привести до влади радикалів, і тоді підуть такі дезінтеграційні процеси, що ми не втримаємо ситуацію

«Колись мій перший шеф, Олександр Разумков, сказав, що більшість не завжди права. Більшість, доречі, привела до влади Гітлера. Так можна ставити питання», - відзначив міністр, відповідаючи на питання, чи він довіряє мудрості українських виборців.

«Демократія це дуже складна система, яка може привести до влади радикалів, і тоді підуть такі дезінтеграційні процеси, що ми не втримаємо ситуацію, а нам же ще і воювати треба, на всяк випадок», - відзначив міністр Жданов.

Ігор Жданов сказав, що питання відставки генерального прокурора має вирішувати парламент і зауважив, що генеральна прокуратура «має зараз менші повноваження коли йдеться про боротьбу з корупцією».

Міністр економіки Айварас Абромавичус, оголосивши про відставку у середу, заявив, що йому не давали можливості працювати і зокрема впроваджувати такі реформи, які перекривали би канали корупції. Абромавичус сказав, що тиск чиниться з багатьох джерел, але назвав лише одне ім’я депутата Ігоря Кононенка – соратника президента Порошенка і заступника голови президентської фракції Блок Петра Порошенка у Верховній Раді.

Дивіться також: Пішов з тих самих причин, що і Шеремета - експерти про відставку Абромавичуса

Пішов з тих самих причин, що і Шеремета - експерти про відставку Абромавичуса. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG