Спеціальні потреби

Аль-Кайда відповідальна за атаку в Ємені


Екстремістстке угруповання аль-Кайда на Аравійськову півострові взяло на себе відповідальність за атаку в четвер на військову лікарню в Сані, яка прилегла до будинку Міністерства оборони країни.

У заяві, яку в п’ятницю оприлюднив у Твіттері прес-офіс угруповання, сказано, що атака на комплекс будинків міністерства в Сані проведено тому, що в одному із них «розташована контрольна кімната для керування безпілотниками і американські експерти».

Атака, яку проведено в четвер у двох етапах, розпочалася самогубною атакою з використанням замінованого автомобіля, після чого атаку продовжили озброєні екстремісти. Офіційні особи кажуть, що насамперед замінована машина врізалася в частину комплексу, а опісля піші нападники відкрили вогонь по другому будинку.

Це була найсерйозніша атака за понад рік. Серед жертв були цивільні, військові та медичний персонал лікарні. Єменське агентство новин Саба повідомило, що загинуло двоє лікарів з Німеччини, двоє з В’єтнаму, один з Ємену, а також дві медсестри з Філіппін і одна з Індії.

Президент Ємену Абд-Раббу Мансур Гаді відвідав пізніше комплекс, мав зустріч з військовими представниками і доручив провести слідство в справі атаки.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG