Спеціальні потреби

Президентські вибори у Ємені можуть бути відстрочені


Згідно з угодою, президент Алі Абдулла Салех подасть у відставку
Згідно з угодою, президент Алі Абдулла Салех подасть у відставку

Міністр закордонних справ Ємену Абу Бакр аль-Кірбі заявив, що плановані на наступний місяць президентські вибори можуть бути відстрочені з приводу проблем з безпекою в країні. В інтерв’ю телевізійній компанії аль-Арабія він сказав, що коли Ємен не впорається з проблемами безпеки, буде «важко» провести вибори 21 лютого.

Міністр зробив таку заяву наступного дня після того, як бойовики аль-Кайди встановили контроль над південноєменським містом Радда. Ісламські екстремісти контролюють також інші райони на півдні країни.

Президентські вибори передбачені угодою, досягнутою за посередництвом арабських держав регіону Перської затоки, для закінчення майже річних заворушень, викликаних закликами до усунення від влади президента Алі Абдулли Салеха.

Згідно з угодою, Салех передає владу віце-президенту Абеду Раббо Мансуру, який є компромісним кандидатом головних партій, що візьмуть участь у виборах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG