Спеціальні потреби

Забувати Януковича зарано? (Огляд преси)


Янукович виконував важливу суспільну роль головного державного злодія

Зараз у країні відчувається брак Віктора Януковича, переконує дописувач інтернет-видання «Фокус». Невпинно працюючи на благо «Сім'ї», він виконував важливу суспільну роль головного державного злодія та ідіота. На його тлі решта виглядали якось навіть місцями симпатично, достатньо було не робити помилок у словах, мати деяке уявлення про Ахматову і Чехова, а кілька зв'язних слів англійською перетворювали політика в інтелектуала. Автор переконує, що залишки регіоналів і їхніх «шісток» безбарвні і загрозливого враження не справляють – можливо, саме в цьому їхня небезпека. А яскраво персоніфікованого зла і нікчеми, відштовхуючись від якого можна було б рухатися у правильному напрямку, зараз не видно. Вряди-годи навіть здається, доведеться рухатися до позитивних орієнтирів, а не від протилежного. Може, це й на краще. Однак Віктора Федоровича забувати рано. Українці цього ще не заслужили, наголошує автор.

Минулі півтора року змінили Україну до невпізнання. Сьогодення стало більш суб'єктивним, ніж минуле. Тому немає більше сенсу пірнати в 20-е століття, щоб зрозуміти лінію розмежування «свій» – «чужий», переконує дописувач «Української правди». Нині угруповання «ДНР» актуальніше за ОУН-УПА – і ставлення до сьогодення важливіше, ніж ставлення до минулого. Не має значення – підтримує Дніпропетровськ Степана Бандеру як національного героя чи ні: куди важливіше те, що це місто є українським форпостом на сході країни. Українці вперше опинилися в ситуації, коли сучасність важливіша історії. Тому немає сенсу ставити старі питання. Час формулювати нові, наголошує автор у статті «Торговці простроченим».

Із 1 вересня 2015 року в Україні підвищать тарифи на електроенергію для населення. Це буде вже друге зростання цін цього року. Експерт з енергетичних питань «Газети.ua» вважає, що спершу уряд мав би створити конкурентний ринок газу і електроенергії. Бо саме він усе регулюватиме. Якщо цього не зробити, то будь-який тариф викликатиме нарікання споживачів. Цим користуватимуться політичні сили. Попереду місцеві вибори, а тарифи є пекучою темою для електорату. Відтак партії спекулюватимуть на ній. Хто з політиків вже зараз «осідлав» цю «пекучу» тему, йдеться в статті «Зростання тарифів проблему не вирішить».

Передрук з "Радіо Свобода"

Дивіться також: Росія спробує почати відкриту війну - командир Грузинського легіону

Росія спробує почати відкриту війну - командир Грузинського легіону. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:00 0:00

XS
SM
MD
LG