Спеціальні потреби

Швейцарія заблокувала рахунки Януковича і його оточення


Швейцарія заблокувала 137 мільйонів євро, які зберігаються на рахунках колишнього президента України Віктора Януковича і деяких представників його оточення. Про це повідомляє «Німецька хвиля» з посиланням на керівника департаменту міжнародного права МЗС Швейцарії Валентина Цельвеґера.

За його словами, йдеться про суми, заблоковані за розпорядженням швейцарської влади та прокуратури: спершу за розпорядженням уряду було заблоковано 55 мільйонів євро, згодом прокуратура додала до цієї суми ще 82 мільйони євро.

Представник швейцарського МЗС нагадав, що рішення про замороження активів Януковича і його оточення ухвалили 26 лютого. Валентин Цельвеґер додав, що це вперше блокування рахунків відбулось так швидко. За словами представника МЗС, така оперативність має значення для того, щоб зберегти інформацію для слідства, а також самі кошти, які, як очікується, повернуть Україні.

Цельвеґер додав, що з огляду на ту ситуацію, яка склалася в Україні, а саме – «хронічну корупцію», швейцарські банки зараз дуже обережно приймають українські вклади.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG