Спеціальні потреби

Україна поскаржилася на Росію в СОТ


Україна передала Світовій організації торгівлі скаргу з приводу обмеження на постачання залізничного устаткування до Росії. Про це повідомили представники СОТ.

«Україна заявляє, що з кінця 2013 року видача сертифікатів відповідності на залізничну продукцію, що поставляється з України до Росії, була припинена без будь яких пояснень, а нові заявки відкидалися», – йдеться в повідомленні організації.

Україна вважає, що обмеження порушили кілька правил СОТ, що, фактично, однозначне із забороною на імпорт продукції в Росію, зазначається далі в повідомленні.

Локомотиви, рухомий склад і інше залізничне обладнання були найціннішою статтею українського експорту в Росію в 2011 році. Тоді вони склали 3,2 мільярда доларів від загального обсягу експорту в 19,8 мільярда.

Але вже в 2012 році обсяг поставок знизився на одну шосту, ще на третину в 2013 році і на дві третини в 2014 році, склавши в результаті лише 601 мільйон доларів, як випливає з даних Центру міжнародної торгівлі – спільної установи СОТ та ООН.

Дивіться також: Керрі придумав як помирити Ізраїль та палестинців

Керрі придумав як помирити Ізраїль та палестинців? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG