Спеціальні потреби

У всьому світі зменшилася кількість інцидентів морського піратства


У новому звіті Міжнародного бюро морського транспорту сказано, що кількість атак морських піратів зменшилась у всьому світі, зокрема біля узбережжя Сомалі, де в минулому пірати захоплювали щороку десятки суден.

Міжнародне бюро морського транспорту повідомило, що в першому кварталі 2013 року було 66 випадків піратства. Це зменшення кількості викрадень суден на 55 відсотків у порівнянні з попереднім роком.

Як сказано, сомалійські пірати здійснили лише п’ять атак протягом кварталу і лише одне викрадення судна. Однак і цьому випадку військово-морські сили звільнили екіпаж судна перед тим, як воно досягло узбережжя Сомалі.

Директор Міжнародного бюро морського транспорту Поттенгал Мукундан заявив, що кількість атак сомалійських піратів зменшилась з приводу міжнародних морських патрулів і кращих заходів безпеки на суднах, включно з озброєною охороною.

Згідно із звітом бюро, центр піратської діяльності пересунувся до Гвінейської затоки біля узбережжя Західної Африки, де протягом першого кварталу цього року було 15 випадків піратства. Більшість із них сталася біля узбережжя Нігерії.

Ще 25 атак зареєстровано в Індонезії. Проте у звіті сказано, що більшість із них – це крадіжки із суден, які стояли в порту.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG