Спеціальні потреби

Світовий банк очолить американець Джім Йонґ Кім


Джім Йонґ Кім
Джім Йонґ Кім

У понеділок Рада директорів Світового банку повідомила про обрання Джіма Йонґ Кіма президентом цієї впливової світової фінансової установи.

Висуваючи його кандидатуру, адміністрація Барака Обами заявила, що народжений у Кореї, тепер громадянин США, доктор медичних наук Кім принесе у Світовий банк нове бачення.

Кім заснував організацію, що займалася розвитком систем охорони здоров’я у бідних країнах світу. Він також очолював програму ООН боротьби зі СНІДом. Він викладав у Гарварді, а в 2009-му році став президентом Дартмутського коледжу – одного з найпрестижніших університетів у США.

Експерти кажуть, що на посаді президента Світового банку Кім спробує налагодити тіснішу співпрацю з країнами, що розвиваються, більше дослухатиметься до думки цих країн і швидше реформуватиме проекти, які не досягли бажаних результатів.

Кім перебере обов’язки голови СБ першого липня і замінить на цій посаді Роберта Зелліка, який іде у відставку наприкінці червня.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG