Спеціальні потреби

Вітні Г'юстон не могла знайти внутрішній спокій та вживала наркотики


Саморуйнівний образ життя співачки призвів до втрати голосу за яким її пізнавали в усьому світі. Вітні казала, що її найбільший ворог це вона сама.

Присвячена майбутній церемонії Ґреммі вечірка на якій мала виступити Вітні Г’юстон, вчора перетворилась на поминки за легендарною співачкою, яка напередодні за нез’ясованих обставин померла у Беверлі-Гіллз.

За життя Вітні Гюстон, якій було лише 48 років продала більше 180 мільйонів музичних записів, а у 2009-му році була оголошена Книгою рекордів Гіннеса виконавицею із найбільшою кількістю винагород.

Знана в цілому світі за піснею «Я завжди кохатиму тебе» із фільму «Тілохоронець», у якому вона у 1992-му році знялась разом із Кевіном Костнером, співачка не могла знайти внутрішнього спокою та вживала наркотики.

На початку 2010-го Г’юстон провела успішне світове турне. Втім вже наприкінці 2011-го, після невдалого виступу на вечірці присвяченій премії Ґреммі, Вітні заявила, що має проблеми із наркотиками та алкоголем та звернулась до реабілітаційного центру.

XS
SM
MD
LG