Спеціальні потреби

Рідне місто Вітні Г`юстон готується до похорону співачки


Причина смерті легенди естради Вітні Г’юстон, яку знайшли мертвою у ванній кімнаті готельного номера, досі залишається невідомою. Тим часом тіло співачки днями перевезли із Голлівуда у її рідне місто у штаті Нью-Джерзі, де вона і буде похована. І фанати творчості Вітні Г’юстон з усіх куточків США приїжджають сюди, щоб віддати їй останню шану.

Біля баптистської церкви «Нова надія» у місті Нью-Арк фани та друзі Вітні Г’юстон залишають послання, квіти та інші речі, по-своєму прощаючись із зіркою. «Твій голос викликав мурашки на шкірі», «Ми пам’ятатимемо тебе завжди» – пишуть вони. У дитинстві Вітні співала у цій церкві. І саме тут у суботу буде відправлена поминальна служба. Тіло співачки тримають у похоронному бюро всього у кількох кварталах звідси. Його директор Керолин Віґем говорить, що знала Вітні ще до її народження. Вона просить пресу поважати приватне життя родини, яку спіткало горе:

«Вітні ділилася усім своїм життям з простими людьми. Тепер вона з ними прощається. Дозвольте її родині провести з нею останні дні. Важко, коли у той світ відходить людина, яку ти знаєш, любиш і поважаєш».

У районі «Іст Оранж» працює школа сценічного мистецтва Вітні Г’юстон. Ґреґорі Віттл прийшов сюди, щоби віддати шану співачці. Він виростав з нею і знає всю її родину:

«Дуже часто я слухав, як вона співала. Згадую, як Вітні потрапила на обкладинку журналу «Сімнадцять». Ніколи не думав, що вона стане такою великою зіркою. Але вона була обдарована. Вона мала дар від Бога».

Генрі Гамільтон є директором школи. Він також добре знав Вітні Г’юстон. В його кабінеті багато її фотографій. Гамільтон ставився до неї з величезною симпатією:

«Вона була тихою і спокійною. Зі своїми проблемами, як, загалом, кожен з нас. Адже кожен має проблеми у житті. Але вона була дуже успішною. Протягом тих 48 років, що вона прожила, Вітні записала чимало пісень, багато з яких стали хітами, її альбоми ставали найкращими в шоу-бізнесі».

У музичній індустрії Вітні Ґ’юстон, без сумніву, була гігантом. Вона пішла з життя, але пам’ять про неї буде довго жити в тих, хто її любив – як особисто, так і за її творчість та музику.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG