Спеціальні потреби

США обурені кадрами насильства в Києві – Дж.Карні


Джей Карні
Джей Карні
Сполучені Штати Америки розлючені тим, що українські силові структури стріляли з автоматичної зброї по власному народові, заявив у четвер прес-секретар Білого дому Джей Карні.

"Ми обурені кадрами застосування українськими силами безпеки автоматичної зброї проти власного народу", – йдеться у заяві. Сполучені Штати закликають президента Віктора Януковича негайно відвести силові структури з центру Києва і поважати право на мирний протест, а учасники протесту мають діяти мирно, заявив прес-секретар.

«США закликають українських військових не втягуватися у конфлікт, котрий може та мусить бути вирішений політичним шляхом. Використання сили не розв’яже кризи», - йдеться у заяві прес-секретаря Білого дому.

«Мають бути зроблені чіткі кроки, аби зупинити насильство та розпочати
конструктивний діалог, який знизить напругу та задовольнить вимоги українського народу».

У заяві мовиться, що Сполучені Штати працюватимуть з європейськими союзниками, аби притягнути до відповідальності тих, хто винні у насильстві, та «допомогти українському народові повернути єдину і незалежну Україну на шлях до кращого майбутнього».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG