Спеціальні потреби

Російські дії в Україні небезпечні і провокативні – Білий дім


Білий дім

США збирають інформацію щодо пересування колони російської техніки через український кордон. Також вивчається достовірність заяв СБУ про те, що українська армія знешкодила більшу частину російської техніки. Про це заявила Кейтлін Гайден, прес-секретар Ради національної безпеки Білого дому.

«Ескалація російської активності за минулі тижні, спрямована на дестабілізацію ситуації в Україні, є надзвичайно небезпечна і провокативна. Вона включає постачання бойовикам-сепаратистам танків, броньованих машин, реактивних систем залпового вогню», – йдеться в заяві.

Білий дім також констатує факти регулярних обстрілів України артилерією з російської території, і пересування через український кордон з Росії систем залпового вогню, ракетних комплексів «земля – повітря», а також найновіші зенітно-ракетно-гарматні комплекси SA-22 (Панцир-1).

«Росія не має права відправляти до України техніку, людей або будь-який вантаж під будь-яким приводом без дозволу української влади», – сказала прес-секретар Ради національної безпеки Кейтлін Гайден.

XS
SM
MD
LG