Спеціальні потреби

Білий дім буде оскаржувати рішення суду щодо права на в’їзд до Сполучених Штатів


Президент США збирається продовжити імміграційну реформу

Президент Дональд Трамп заявив, що вже наступного тижня Білий дім виступить з новою ініціативою щодо посилення імміграційного законодавства.

«Ми зробимо це дуже швидко для того, щоб додатково зміцнити безпеку нашої країни, – повідомив він в ході спільної прес-конференції з прем’єр-міністром Японії в п’ятницю. – Ви побачите це вже на наступному тижні».

Напередодні відразу кілька американських ЗМІ повідомили про те, що в Білому домі розглядають можливість підготовки нового указу президента про обмеження в’їзду в США. Попереднє розпорядження, що вводить 90-денну заборону на в’їзд в країну громадян семи, переважно мусульманських країн і забороняє на невизначений період часу прийом біженців із Сирії, було заблоковане федеральним суддею в Сіетлі.

Пізніше апеляційний суд в Сан-Франциско залишив це рішення в силі, не дивлячись на заперечення Міністерства юстиції США.

Президент Трамп, проте, заявив, що його адміністрація не має наміру припиняти боротьбу.

«Ми продовжимо оскаржувати (це рішення) в судовому процесі, і я не сумніваюся, що ми виграємо цю конкретну справу», – підкреслив він у п’ятницю.

Дональд Трамп ще раз підтвердив, що збирається і в майбутньому використовувати «екстремальні заходи» для перевірки людей, що в’їжджають в США з країн, які, на думку адміністрації, створюють загрозу поширення тероризму.

«Після того, як я вступив на посаду президента, тобто за дуже короткий час, я дізнався жахливі речі, які ви, якщо чесно казати, можете дізнатися, тільки зайнявши певну посаду, наприклад, президента, – сказав Дональд Трамп. – Існують величезні загрози для нашої країни, і ми не дозволимо їм здійснитися».

У відповідь на запити журналістів, у Міністерстві юстиції відмовилися відповісти, якою може бути відповідь адміністрації на судове рішення. «Ми зараз розглядаємо всі доступні можливості», – повідомив представник відомства.

Дивіться також: Американський бізнес в Україні під атакою рейдерів

Американський бізнес в Україні під атакою рейдерів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:18 0:00

XS
SM
MD
LG