Спеціальні потреби

Державний департамент США: при заяві на візу треба буде відповісти на запитання про соціальні мережі


Уряд Сполучених Штатів розглядає можливість збирати дані про соціальні мережі майже від кожного, хто подає заяву на візу для в’їзду до США. Представлена Державним департаментом пропозиція є частиною політики президента Трампа про «екстремальну перевірку».

Як повідомляє інформаційне агентство Reuters, більшість іноземців, які подаватимуть прохання про імміграційні та інші візи – а це приблизно 14,7 мільйона людей – будуть змушені відповісти на федеральній формі про всі дані щодо соціальних мереж, якими вони користувалися протягом останніх п’яти років. Ця інформація використовуватиметься для перевірки і опізнання їх.

Ця пропозиція є результатом обіцянки Дональда Трампа, яку він зробив під час виборчої кампанії у 2016 році щодо боротьби з нелегальною імміграцією з мотивів безпеки і його заклик про екстремальну перевірку іноземців, які прибувають до Сполучених Штатів.

Якщо пропозиція буде прийнята, від іноземців вимагатиметься подати раніше вживані номери телефонів, адреси електронної пошти і подорожі протягом останніх п’яти років. Крім цього, їх будуть питати, чи протягом останніх п’яти років їх було депортовано або усунуто з будь-якої країни, чи члени родини причетні до терористичної діяльності тощо.

Перші дві версії запропонованої Трампом заборони на подорожування були скасовані судом, а нинішня, більш обмежена від раніших, Верховний суд обміркує, чи такі обмеження законні, і остаточне рішення повинно бути винесене ще у червні.

Дивіться також: В Єльському університеті почали навчати як бути щасливим

В Єльському університеті почали навчати як бути щасливим. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG