Спеціальні потреби

У В'єтнамі працюватиме Корпус миру США


Угода між США і В'єтнамом передбачає роботу американських волонтерів викладачами англійської мови в Ханої і Хошиміні

США і В'єтнам підписали у вівторок угоду, яка вперше дозволяє волонтерам американського Корпусу миру працювати в цій країні.

Підписанню угоди, яке відбулося в ході історичного триденного візиту президента Барака Обами, передували багаторічні переговори між двома країнами про початок роботи Корпусу миру у В'єтнамі.

Очікується, що програма почне працювати в найближчі два роки і дозволить добровольцям Корпусу миру викладати англійську мову в школах двох найбільших міст В'єтнаму – у Ханої і Хошиміні.

Про це повідомила директор Корпусу миру Керрі Гесслер-Раделет, яка підписала угоду разом з послом В'єтнаму в США Фам Куанг Вінем.

Присутній на церемонії підписання державний секретар Джон Керрі сказав, що угода знаменує подальшу нормалізацію відносин між США і В'єтнамом.

«Вже 20 років у нас є те, що ми називаємо нормальними відносинами, - сказав він. - Це нормально, коли Корпус миру може розвиватися, коли сюди зможуть приїжджати молоді американці, не обов'язково молоді, які будуть викладати англійську мову в Ханої і Хошиміні. Це новий крок вперед у зміцненні відносин між Сполученими Штатами та В'єтнамом», - заявив держсекретаря Джон Керрі.

Дивіться також: Чи має Обама вибачитись за Хіросіму?

Чи має Обама вибачитись за Хіросіму? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

XS
SM
MD
LG