Спеціальні потреби

Відлякати Росію - найкращий спосіб зупинити її агресію – сенатор США про зброю для України


Сенатор Роджер Вікер, голова Гельсінської комісії США
Сенатор Роджер Вікер, голова Гельсінської комісії США

"Рішення президента є гарним першим кроком, який надасть народу України можливості себе захистити", - заявив голова Гельсінської комісії США (Комісії з безпеки і співробітництва в Європі), сенатор Роджер Вікер.

Він наголосив: "найкращий спосіб зупинити російську агресію – це відлякати її". В своїй заяві Вікер висловив сподівання, що не забариться і схвалення на постачання "протититанкової зброї та іншого важкого озброєння".

Інший високопосадовець Сенатського комітету з питань збройних сил сенатор-республіканець Джим Інгофф також привітав рішення Трампа.

Сподіваюсь, зміни в підході уряду США посилять їх (України - Г.А.) безпеку та демократію протягом наступних років
Генерал-майор Майкл Томпсон

"Росія продовжує ескалацію своєї небезпечної та незаконної агресії в Україні і прямі дії президента Трампа будуть вирішальними для того, щоб продемонструвати силу і надіслати сигнал підтримки нашим союзникам".

Підтримка дозволить Україні "захистити себе та свої демократичні цінності від подальшого вторгнення та анексій російськими силами", - відзначив Інгофф.

Генерал-майор Майкл Томпсон з Національної гвардії Оклагоми висловив сподівання, що "зміни в підході уряду США посилять їх безпеку та демократію протягом наступних років".

Він також відзначив, що "бойовий підрозділ 45-тої піхотної бригади Національної гвардії Оклагоми мав честь щойно завершити рік в Україні. Протягом цього часу вони надавали підтримку збройним силам України з навчання та професіоналізму", - зазначив генерал-майор Томпсон.

Дивіться також: Аеропорт у США прикрасили декораціями, зробленими українкою

  • 16x9 Image

    Оксана Бедратенко

    Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

XS
SM
MD
LG