Спеціальні потреби

Боко Гарам оприлюднило відеозапис з викраденими школярками


Ісламістське угруповання Боко Гарам оприлюднило відеозапис, на якому, як сказано, показано десятки школярок, що їх минулого місяця викрало це екстремістське угруповання в північному районі Нігерії.

Відеозапис, що триває 17 хвилин, показує приблизно 100 дівчат у чорному і сірому одязі у довгому мусульманському хіджабі в невідомому районі, які, склавши руки, моляться, читаючи мусульманські молитви.

Лідер угруповання Боко Гарам Абубакар Шекау твердить у відеозаписі, що дівчат «визволено» таким способом, що вони стали мусульманками. Він також заявив, що дівчат не буде звільнено до часу звільнення з нігерійських в’язниць бойовиків угруповання.

Нігерійські органи влади тримають у в’язницях сотні запідозрених екстремістів Боко Гарам.

У заяві Французькому агентству новин міністр внутрішніх справ Абба Моро заявив, що уряд не бере до уваги обміну ув’язнених екстремістів за викрадених школярок.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG