Спеціальні потреби

Сенатори США закликали Трампа протидіяти російській ПВК "Вагнер"


Сенатор-республіканець Марко Рубіо
Сенатор-республіканець Марко Рубіо

Сенатор-республіканець Марко Рубіо та сенатор-демократ Кріс Кунс представили резолюцію, яка закликає президента Трампа розробити план протидії ПВК «Вагнер», приватній організації військових контрактників, яка може належати російському олігарху Євгену Пригожину. «Вагнерівці» беруть участь у збройних конфліктах по всьому світу. За словами сенаторів організація представляє загрозу національній безпеці США.

«Коли Євгеній Пригожин, група Вагнера та інші пов’язані з ними організації висилають бойовиків для участі у війнах за кордоном, це загрожує міжнародній стабільності», - заявив Кунс. Сенатор наполягає, що ці суб'єкти проводять підривні кампанії по всьому світові, і США повинні відповісти на це.

Вперше бойовики «Вагнера» з’явились у Криму, де допомагали Кремлю незаконно окупувати півострів. Російський уряд відкидає свою причетність до цієї групи.

У 2018 році Міністерство юстиції США висунуло Пригожину звинувачення у фінансуванні "Агентства інтернет-досліджень" через участь у, як висловився Мін'юст США, «інформаційні війні проти США» під час президентських виборів 2016.

Дивіться також: Чи дійсно широковживаний стероїд може допомогти у лікуванні від коронавірусу?

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG