Спеціальні потреби

У США ув'язненого достроково звільнили за… подкаст


"Marcha por nuestras vidas" contra la violencia con armas de fuego.
"Marcha por nuestras vidas" contra la violencia con armas de fuego.

У Каліфорнії засуджені, як правило, отримують умовно-дострокове звільнення, роблячи добрі вчинки або стаючи пасторами, радниками, які допомагають боротися з наркозалежністю, чи правозахисниками для молоді. Для Ірлонна Вудса шлях до свободи проліг через подкасти - серію аудіорозмов через Інтернет.

47-річного Вудса нещодавно звільнили з в'язниці після того, як губернатор Каліфорнії Джеррі Браун скоротив його термін – 31 рік за спробу збройного пограбування. Вудс провів за ґратами 21 рік. За словами губернатора, Вудс «подав позитивний приклад іншим ув'язненим і через свій подкаст поділився значущими історіями тих, хто перебуває у в'язниці».

Після звільнення Вудс повністю присвятив себе створенню подкастів Ear Hustle, які досягли нечуваного успіху з моменту запуску в 2017 році. Три десятки епізодів шоу завантажували 20 мільйонів разів прихильники зі всього світу і навіть працівники служби губернатора.

У подкасті Вудс і його партнерка Найджел Пур, волонтер в’язниці, беруть інтерв’ю в ув’язнених, розмовляючи з ними про маленькі радощі та труднощі з їхнього повсякденного життя. Вудс допомагає слухачам розуміти життя в тюрмі, в той час як Пур додає бачення зі сторони, ставлячи ув’язненим запитання, які іноді підштовхують їх до розповіді про те, за що вони потрапили за ґрати.

Проект подкасту зародився тоді, коли Найджел Пур, яка волонтерила у в’язниці з 2011 року, запропонувала Вудсу взяти участь у конкурсі від радіомережі Radiotopia. Їхня ідея подкасту здобула перемогу, обійшовши 1500 конкурсантів із 53 країн, і отримала підтримку від групи радіопрофесіоналів.

Дивіться також: Передай далі: Як американський священик створює хвилю доброчинності

Передай далі: Як американський священик створює хвилю доброчинності. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:11 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG