Спеціальні потреби

У США дещо зменшується безробіття


Уряд Сполучених Штатів повідомив, що минулого місяця дещо сповільнилося зростання економіки, хоча рівень безробіття понизився до 7.6%. Від кінця минулого року щомісяця кількість робочих місць зростає на приблизно 200 тисяч. Однак, згідно із статистичними даними, у березні кількість робочих місць збільшилася лише на 88 тисяч. Це найменша кількість за останні дев’ять місяців.

Минулого місяця різко зменшилась кількість нових робочих місць, якщо взяти до уваги, що в лютому в країні було створено 268 тисяч робочих місць. Це ознака, що вихід американської економіки з глибокої рецесії, що розпочалася п’ять років тому, відбувається нерівним темпом.

Безробіття у Сполучених Штатх залишається на найнижчому рівні за останні чотири роки, але уряд повідомив, що рівнь безробіття понизився, у порівнянні із 7.7 відсотками в лютому, лише тому, що менше людей шукало праці. Американський уряд вважає безробітними лише тих людей, які активно шукають праці.

У звіті про рівень безробіття сказано, що в березні збільшилася кількість працюючих у секторі професійних і ділових послуг та в охороні здоров’я, але зменшився в роздрібній торгівлі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG