Спеціальні потреби

Екс-чиновник Міноборони США підписав меморандум про співпрацю з «Укроборонпромом»


Ентоні Тетер
Ентоні Тетер

Колишній керівник Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA) Міністерства оборони США, а нині директор американської компанії Tony Tether & Associates Ентоні Тетер (Anthony Tether), став радником з питань довгострокового розвитку «Укроборонпрому».

Відповідний меморандум екс-працівник Міноборони США і генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов підписали 26 серпня в Києві.

Як зазначили в «Укроборонпромі», співпраця з американським експертом полягатиме в розробці стратегії розвитку українських технологій. Також Ентоні Тетер допоможе інтегрувати світові практики менеджменту, що допоможе концерну отримати доступ до світових ринків, кажуть у відомстві.

«Сьогодні ми підписуємо документ, згідно з яким Ентоні Тетер є радником «Укроборонпрому», і, відповідно до документу, нам буде доступна сучасна і найбільш актуальна інформація про тенденції розвитку. Це забезпечить міцність і перевагу збройних сил України і незалежність нашої країни. Це дозволить 80-тисячному колективу «Укроборонпрому» бути ефективними економічно», – зазначив Роман Романов.

Він назвав угоду «знаковим моментом» для концерну і держави. «Цей меморандум дуже корисний для всіх. Це саме той випадок, коли ми два додамо до двох і в результаті отримаємо п’ять», – сказав Ентоні Тетер.

Ентоні Тетер був президентом компанії The Sequoia Group, яка надавала послуги з управління програмами стратегії розвитку для уряду і промисловості США. Також він працював у Міністерстві оборони США на посаді директора з технологій стратегічного управління і директором Національного розвідувального управління в апараті Міністерства оборони США. У 1986 році отримав національну медаль цивільного співробітника Міністерства оборони та медаль «За бездоганну службу».

Дивіться також: Ось за що Байден вибачився перед Ердоганом

Ось за що Байден вибачився перед Ердоганом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

XS
SM
MD
LG