Спеціальні потреби

США готові до нових санкцій проти Росії у разі порушення Мінських угод – Нуланд


Вікторія Нуланд
Вікторія Нуланд

«У разі порушення Мінських домовленостей, можуть бути запроваджені додаткові санкції», – сказала Нуланд у суботу, 12 вересня, під час 12-ї щорічної конференції YES, що проходить у Києві.

Вашингтон готовий запровадити нові санкції проти Росії у разі подальшого порушення Мінських домовленостей, заявляє помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд.

«Санкції будуть діяти, доки Мінські угоди не будуть виконані. У разі виконання Мінських угод, йдеться і про відновлення українського суверенітету на державних кордонів, тоді ми можемо розпочати послаблення деяких санкції. У разі порушення Мінських домовленостей, можуть бути запроваджені додаткові санкції», – сказала Нуланд у суботу, 12 вересня, під час 12-ї щорічної конференції YES, що проходить у Києві.

Нуланд наголосила, що санкції щодо Криму залишатимуться чинними допоки Україна не відновить свій суверенітет на території півострова.

Помічник держсекретаря США зазначила, що Вашингтон закликає Євросоюз дотримуватися такої ж позиції.

США і ЄС запровадили низку санкцій у зв’язку з дестабілізацією, яку чинила Росія в Україні, зокрема, на сході країни, та з окупацією і спробою анексії Криму. Більшість західних санкцій стосуються фізичних чи юридичних осіб із Росії чи й цілих секторів російської економіки.

Дивіться також: Яким буде виконання Мінських угод по-московськи? - думки дипломатів США

Яким буде виконання Мінських угод по-московськи? - думки дипломатів США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

XS
SM
MD
LG