Спеціальні потреби

Європейський Союз вимагає від США з’ясувати те, чи нові торговельні заходи стосуються і його


Президент Трамп повідомляє про тарифи на імпортну сталь і алюміній
Президент Трамп повідомляє про тарифи на імпортну сталь і алюміній

Європейський Союз заявив, що неясно, чи він буде виключений із тарифів, які президент Трамп наклав на імпортну сталь і алюміній.

Комісар ЄС з питань торгівлі Сесіліа Мальстрем заявила в Брюсселі: «Ми надіємось, що отримаємо підтвердження того, що Європейський Союз виключений з цього».

У четвер президент Трамп підписав розпорядження про накладення 25-відсоткових тарифів на імпортну сталь і 10-відсоткових оплат на імпортний алюміній. Нові оплати стануть дійсними вже через два тижні.

Канади і Мексика були звільнені з оплат на необмежений період, тоді як продовжуються переговори про Північноамериканську зону вільної торгівлі (NAFTA).

Мальстрем заявила, що Європейський Союз «не готовий до боротьби», але може вдатися до відплатних тарифів на американські продукти, які включають арахісове масло і помаранчевий сік.

«Діалог є завжди головним вибором для Європейського Союзу», сказала Мальстрем. Вона додала, що ЄС «розраховує на те, що його виключать з тарифів».

«Втрата європейського експорту до Сполучених Штатів, разом із сподіваним великим збільшенням імпорту до ЄС, може коштувати тисячі робичих місць у сталевій індустрії ЄС і в пов’язаних секторах, сказав генеральний директор Європейської сталевої асоціації EuroFer Аксель Еґґерт. – Іронією долі, приблизні підрахунки показують, що в результаті цих заходів також Сполучені Штати можуть втратити чимало робочих місць».

Трамп наклав тарифи, незважаючи на прохання друзів і союзників, що нові заходи можуть викликати торговельну війну.

Дивіться також: Американські друзі України закликають Київ посилити боротьбу з корупцією

Американські друзі України закликають Київ посилити боротьбу з корупцією. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG