Спеціальні потреби

США розглядають питання постачання зброї сирійській опозиції


Зідно з повідомленнями, президент Барак Обама бере до уваги можливість постачання зброї сирійській опозиції. Дотепер США не бажали цього робити з приводу побоювання, що зброя могла б опинитися в руках антизахідних повстанців.

Високопоставлені службовці Білого дому кажуть, що президент ще не виніс рішення в цій справі, але звернувся до службовців Ради національної безпеки, щоб вони вказали на шляхи збільшення допомоги повстанцям. Дотепер ця допомога не стосувалася зброї.

Офіційні особи кажуть, що й далі розглядаються спроби досягнення політичної розв’язки сирійського конфлікту, який продовжується вже понад два роки.

У вівторок Обама сказав, що йому потрібно більше даних про застосування хімічної зброї в Сирії перед тим, як він вдасться до рішучіших дій проти уряду президента Башара аль-Асада.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG