Спеціальні потреби

Міністр фінансів США про нові санкції проти Росії


Міністр фінансів США Джейкоб Лью
Міністр фінансів США Джейкоб Лью

Міністерство фінансів США опублікувало заяву глави відомства Джейкоба Лью про введення нових санкціях щодо Росії:

«Враховуючи пряме військове втручання Росії і кричущі спроби дестабілізувати Україну, сьогодні ми - спільно з нашими європейськими союзниками - розширили наші санкції проти Росії. Ці кроки підкреслюють непохитну рішучість міжнародного співтовариства протистояти російській агресії.

Економічна та дипломатична ізоляції Росії продовжуватимуть посилюватися, поки її дії не почнуть відповідати її словам. Російська економіка вже платить високу ціну за протиправну поведінку держави. Зростання економіки РФ впало майже до нуля, інфляція набагато вища запланованою і російські фінансові ринки продовжують падати».

Міністр Лью зазначив, що «сьогодні вкрай необхідно, щоб Росія співпрацювала з Україною та іншими міжнародними партнерами в пошуку виходу з тривалого конфлікту. Якщо Росія зробить це, запровадження нового раунду санкцій може бути зупинено. Якщо Росія продовжить порушувати міжнародне законодавство, ціна такої поведінки зростатиме».

Американський міністр фінансів заявив, що «як і всі заходи, вжиті нами раніше, ми розробили новий раунд санкцій, оголошений сьогодні, щоб мати значний тиск на вибрані об'єкти санкцій при максимальному збереженні стабільності на світових фінансових ринках і світової економіки».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG