Спеціальні потреби

США та Росія розпочали діалог щодо стратегічної стабільності


Заступниця держсекретаря Венді Шерман (архівне фото)
Заступниця держсекретаря Венді Шерман (архівне фото)

Заступниця держсекретаря Венді Шерман очолила американську делегацію на переговорах у Женеві в рамках діалогу щодо стратегічної стабільності з Росією. До американської делегації увійшли представники Ради національної безпеки, Державного департаменту, канцелярії міністра оборони, Об'єднаного комітету начальників штабів і Міністерства енергетики. Російську делегацію очолив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.

Як відзначається у заяві на сайті Державного департаменту США, у Спільній заяві президентів США і Росії щодо стратегічної стабільності від 16 червня 2021 року президент Байден зобов'язався почати інтегрований діалог про стратегічної стабільності з Російською Федерацією. «Навіть в періоди напруженості ми як і раніше віддані забезпеченню передбачуваності та зниження ризику збройного конфлікту і загрози ядерної війни», - підкреслюється в прес-релізі Держдепартаменту.

«Сьогоднішня зустріч в Женеві стала початком цього діалогу з Російською Федерацією. Американська делегація торкнулася таких питань, як пріоритети політики США, поточна ситуація у сфері безпеки, національне сприйняття загроз стратегічній стабільності, перспективи нового контролю над ядерними озброєннями і формат майбутніх сесій діалогу щодо стратегічної стабільності», - повідомляють в Держдепартаменті.

Як відзначає МЗС Росії, під час зустрічі у Женеві "були розглянуті різні аспекти подальшого розвитку взаємодії" з тематики стратегічної стабільності.

У четвер високопоставлені представники Держдепартаменту і Міністерства оборони відправляться в Брюссель, щоб проінформувати союзників в штаб-квартирі НАТО.

Дивіться також: У штаті Нью-Джерсі відбувся щорічний фестиваль повітряних куль

У штаті Нью-Джерсі відбувся щорічний фестиваль повітряних куль. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG