Спеціальні потреби

США та Росія продовжують діалог щодо стратегічної стабільності


На фото президенти США та Росії під час саміту Женеві у червні 2021-го року
На фото президенти США та Росії під час саміту Женеві у червні 2021-го року

Заступниця держсекретаря США Венді Шерман відправиться 28-го липня до Женеви, щоб очолити американську делегацію у двосторонньому діалозі щодо стратегічної стабільності між США і Росією. Відповідне повідомлення розміщено на сайті Державного департаменту США.

Переговори у Женеві, як повідомляють у Держдепі, стануть "продовженням взятого президентом Байденом і російським президентом Путіним зобов'язання про проведення цілеспрямованого і стабільного діалогу між нашими двома країнами". В результаті переговорів повинна бути закладена "основа для майбутніх заходів з контролю над озброєннями і зниження ризиків".

Як відзначає МЗС Росії, під час переговорів у Женеві "будуть обговорені питання підтримки і зміцнення стратегічної стабільності, а також перспективи контролю над озброєннями".

Як раніше повідомляв "Голос Америки", за підсумками саміту Байден-Путін у Женеві, МЗС Росії видав спільну заяву двох президентів, у якій відзначалось, серед іншого, що сторони погоджуються, щодо принципу про неможливість виграшу у ядерній війні, і що така війна не повинна розпочатись. У заяві також відзначалось, що США та Росія погодились у близькому майбутньому вести "інтегрований двосторонній Діалог щодо стратегічної стабільності, який буде цілеспрямованим та жвавим".

Дивіться також: США: угода з Німеччиною дозволяє уникнути найгіршого сценарію

США: угода з Німеччиною дозволяє уникнути найгіршого сценарію. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:54 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG