Спеціальні потреби

Кремль застерігає США від публікації «списку Магнітського»


Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков
Москва застерігає Вашингтон від публікації «списку Магнітського» - переліку російських чиновників, яким загрожують санкції у зв'язку з підозрами в порушенні прав людини.

Прес-секретар президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив у п'ятницю, що оприлюднення списку завдасть серйозної шкоди американсько-російським відносинам.

Список, публікація якого очікується в п'ятницю, був складений у відповідності з прийнятим в США «законом Магнітського». Сергій Магнітський був російським адвокатом, заарештованим у 2008 році за звинуваченням в ухиленні від сплати податків, після того, як він розкрив план розкрадання державних коштів. Він помер в 2009 році у в'язниці, після багаторазових побиттів і ненадання йому медичної допомоги.

Список включає не тільки осіб, причетних до справи Магнітського, але й чиновників, що беруть участь в кампанії придушення Кремлем політичних прав росіян.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG