Спеціальні потреби

Ось що треба знати про мільярд позикових гарантій, які сьогодні отримала Україна


Мільярд доларів на проведення реформ, привезли до Києва американці
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Мільярд доларів на проведення реформ, привезли до Києва американці

Міністр торгівлі США Пенні Пріцкер оголосила в понеділок про надання Києву додаткових коштів на проведення реформ. До української столиці представник американського уряду прибула у супроводі керівників декількох потужних корпорацій, які також обговорюють можливість інвестицій.

Зустріч із президентом Порошенком – перша в графіку американської делегації. В її складі, крім міністра торгівлі – керівники найбільших корпорацій, серед яких DuPont, Citibank, Westinghouse, Cargill. Деякі з них уже працюють в Україні. Обговорюють, як покращити бізнес-клімат в Україні, щоб збільшити можливості для інвестицій. Пенні Пріцкер оголошує про рішення уряду США і надалі підтримувати Україну на шляху реформ:

«Під вашим керівництвом, пане президенте, Україна продовжує рух на шляху покращення бізнес-клімату, якості управління, протистояння корупції, відновлення фінансового сектору. Та залишається зробити чимало. Ми тут, щоб обговорити нашу партнерську співпрацю на шляху економічних реформ. Ми готові підтримувати ваші зусилля. І як частину цієї підтримки, я рада оголосити, що президент Обама разом з Конгресом надасть третю кредитну гарантію на суму одного мільярда доларів у найближчі місяці».

Петро Порошенко розповідає, як планують долати корупцію, проводити приватизацію і залучати інвестиції. Називає США надійним партнером, а взаємодію з Вашингтоном – ефективною:

«Існує величезна кількість програм, починаючи від безпекових, закінчуюючи бізнесом, починаючи від підтримки реформ і закінчуючи консультативними послугами, які допомагають нам робити найголовніше: реформи. І підтримка США у впровадженні реформ є ключовою».

Пенні Пріцкер, відзначаючи певні успіхи рефом, закликла українську владу продовжувати дерегуляцію і демонструвати результати боротьби з корупцією. Мовляв, від цього виграють не тільки американські інвестори, а насамперед сама Україна.

Дивіться також: Вибори не перезавантажили владу - експерт Atlantic Council

Вибори не перезавантажили владу - експерт Atlantic Council. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:00 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG