Спеціальні потреби

Мета з’їзду Демократичної партії: єдність і підтримка Гілларі Клінтон


З’їзд Демократичної партії у Філадельфії (прихильники Сандерса)
З’їзд Демократичної партії у Філадельфії (прихильники Сандерса)

Демократична партія відкрила свій всенаціональний з’їзд у Філадельфії намаганнями залишити позаду сезон суперечок і взаємних звинувачень та об’єднати впливових лідерів довкола кандидатури Гілларі Клінтон.

Сенатор Берні Сандерс зі штату Вермонт, який опинивя на другому місці у змаганні демократичних претендентів, заявив, що країні потрібне керівництво, яке об’єднає людей і не ображатиме вихідців з Латинської Америки, мусульман, афро-американців і ветеранів.

«Тоді як Дональд Трамп зайнятий ображанням однієї за одною груп, Гілларі Клінтон розуміє, що наша різноманітність є однією із наших найбільших сил», – сказав Сандерс.

Він говорив про те, як його кампанія зуміла спонукати Демократичну партію прийняти кілька його пропозицій, включно з реформами Волл-стріт і фінансуванням виборчої кампанії та опозцією до таких торговельних угод, як Транстихоокеанське партнерство. Сандерс висловив незадоволення з приводу того, яким виявився процес висунення кандидата, але сказав, що «Клінтон мусить бути наступним президентом Сполучених Штатів».

Республіканський кандидат Дональд Трамп піддав критиці Сандерса на сторіці у Твіттері, кажучи, що Сандерс «продався» Клінтон і що його кампанія була «вкратою часу».

Сандерс негайно відповів Трампу: «Ніколи більше не пиши у Твіттері».

Дивіться також: Палаци українських корупціонерів будуть штурмувати вони

Палаци українських корупціонерів будуть штурмувати вони. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

XS
SM
MD
LG