Спеціальні потреби

Трамп погрожує вивести США з міжнародних організацій


Як повідомило видання The Huffington Post, кандидат Республіканської партії на посаду президента Дональд Трамп заявив у неділю, що в разі обрання його президентом, він візьме до уваги вихід Сполучених Штатів зі Світової організації торгівлі.

Ця заява, зроблена в програмі телевізійної компанії NBC «Зустріч з пресою», найновіша із ряду погроз Трампа про вихід США з міжнародних інститутів і угод. Відраза Трампа до торговельних угод загально відома. Під час з’їзду Республіканської партії у Клівленді він заявив газеті The New York Times, що він не прийде на допомогу союзникам з НАТО, якщо вони не платитимуть повних членських внесків до організації.

Негативне ставлення до СОТ, як здається, основане на думці, що вона спричинила торговельний дисбаланс на некористь Сполучених Штатів. Він цього не говорить відкрито, але називає організацію «катастрофою».

Трамп також сказав, що хотів би накласти податок від 15 до 35 відсотків на продукти американських компаній, які перенесли своє виробництво за кордон. Коли ведучий програми «Зустріч з пресою» сказав йому, що деякі із пропозицій про збільшення податків не будуть прийняті, респубіканський кандидат відповів тим же.

«Ми будемо наново вести переговори або ми залишемо організацію, – сказав він. – Ці торговельтні угоди – це катастрофа… Ви знаєте, Світова торговельна організація – це катастрофа».

Дивіться також: Палаци українських корупціонерів будуть штурмувати вони

Палаци українських корупціонерів будуть штурмувати вони. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG