Спеціальні потреби

З’їзд Республіканської партії приступає до роботи


З'їзд республіканців розпочався
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:49 0:00
Direct link
Хоча офіційне відкриття з’їзду Республіканської партії відбулося у понеділок, з уваги на можливу небезпеку від тропічного шторму «Айзек», який насувався на місто Тампа у штаті Флорида, де проходить зібрання, перший день роботи з’їзду перенесли на вівторок.

Кандидат у президенти від Республіканської партії Мітт Ромні має прибути до Тампи сьогодні, проте його помічники відмовилися сказати, чи він буде присутній в залі з’їзду коли його дружина Енн виступатиме перед делегатами. Згідно з планами, ключову промову у вівторок виголосить губернатор штату Нью-Джерзі Крис Кристі.

Щодо буревію «Айзек», він тепер прямує на північний захід і може перетворитися в ураган перед тим, як уразити штат Луїзіана у пізніх годинах у вівторок або в середу вранці.

Помічник Ромні Расс Шрайфер сказав журналістам, що виборчу кампанію непокоїть можлива загроза, яку становить «Айзек» людям, які живуть у районі стихії і, що програма з’їзду може бути знову реорганізована, залежно від маршруту шторму.

У понеділок з’їзд Республіканської партії офіційно відкрили, але вже за десять хвилин була оголошена перерва до вівторка. Засідання необхідно було розпочати, щоб виконати певні обов’язкові процедури, необхідні для номінації Мітта Ромні.

Також у залі з’їзду було запущено в дію велетенське табло, яке відраховує накопичення американського зовнішнього боргу. Це, за задумом організаторів, має слугувати нагадуванням усім про провал економічної політики Барака Обами, якому не вдалося впоратися з бюджетним дефіцитом.

Серед головних завдань делегатів з’їзду - офіційно висунути Мітта Ромні кандидатом у президенти США, а його партнера по кампанії Пола Раяна кандидатом у віце-президенти. Згідно з графіком, Раян промовлятиме до учасників зібрання у середу, а кульмінаційним моментом з’їзду буде виступ Мітта Ромні у четвер.
XS
SM
MD
LG