Спеціальні потреби

Передвиборчі дебати в США – ставки високі


Президентська виборча кампанія у США підійшла до чергової важливої стадії. Сьогодні кандидати зійдуться у словесній баталії на своїх перших телевізійних дебатах, які відбудуться в місті Денвер, штат Колорадо. В умовах майже рівних рейтингів і підвищеної уваги виборців до події, дебати можуть визначити долю президентства. Отож, кандидат від Демократичної партії Барак Обама і кандидат від республіканців Мітт Ромні - готові до екзамену прямим ефіром і складними запитаннями.

Президент Обама ще в неділю прибув у штат Невада, де у заміському клубі займався лише одним – підготовкою до теледебатів.

Екс-губернатор штату Массачусетс Ромні також наполегливо готувався до поєдинку зі своїм опонентом.

Зазвичай під час президентської кампанії у США, кандидати проводять три раунди теледебатів. Крім того, один раз між собою зустрічаються кандидати у віце-президенти. Головна мета дебатів – дати виборцям можливість порівняти кандидатів, коли вони знаходяться в рівних умовах, на одній сцені, і ненадовго зняти з них фільтр старанно відрежисованих відеороликів та завчених гасел.

Досі кандидати вибудовували свої кампанії, розміщуючи в телеефірі рекламні ролики, де підкреслювали особливості своїх виборчих програм. Дебати дадуть виборцям можливість почути деталі програм з перших вуст. А також - зробити висновок, чи справді кандидат готовий відстоювати те, про що він говорить у політичній рекламі.

Формат, у якому проходять теледебати, нагадує інтерв‘ю, що проводить модератор – авторитетний журналіст.

Сьогоднішні теледебати триватимуть 90 хвилин. Головною темою буде внутрішня політика США – економіка, бюджет, соціальні питання.

Наступного разу кандидати сконцентруються на питаннях американської зовнішньої політики
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG