Спеціальні потреби

«Cупервівторок» не визначив єдиного кандидата у президенти від республіканців


Мітт Ромні ще на крок наблизився до того, щоб стати єдиним кандидатом від Республіканської партії на президентських виборах 2012-го року. Розуміючи, що швидкої перемоги на внутрішньопартійних виборах чекати не слід, Ромні обрав тактику поступового, але впевненого збирання необхідної для номінації кількості делегатів.

За підсумкам «супервівторка» Мітт Ромні збільшив кількість делегатів у своїй скарбничці до 415. У його найближчого суперника, Ріка Санторума – 176 делегатів. Щоб отримати номінацію кандидату потрібно набрати 1144 делегати. Особливо важливою для Ромні стала перемога в Огайо. Цей штат буде відігравати визначальну роль під час президентських виборів у листопаді. Допомагає Ромні його досвід в економіці. Багато виборців відзначають, що це головне питання, яке, на їх думку, повинен вміти вирішувати наступний президент.

Джені Баскерк, виборець з Огайо: «Я голосувала за Міта Ромні, бо він хороший бізнесмен. А я вважаю, що уряд – це бізнес і на чолі його мусить бути людина, яка добре розуміє що вона робить».

Попри перемоги Ромні, експерти відзначають що, він залишається непопулярним кандидатом в очах більшості республіканських виборців, в першу чергу через свою недостатню консервативність. В Огайо він здобув лише 38% голосів виборців. Через це інші кандидати – Рік Санторум та Ньют Ґінґрич – не припиняють надію наздогнати Мітта Ромні. Рік Санторум відстав в Огайо від Ромні всього лише на 1%. Він позиціонує себе як поборник консервативних ідей. І це подобається республіканським виборцям.

Але є чимало республіканців, які будуть на наступних виборах голосувати за демократа – Барака Обаму. Серед них виборець з Огайо Джон Пейн:

«Я думаю, що Республіканську партію захопили крайньоправі консерватори, які втратили відчуття того, що насправді турбує людей і що їм потрібно».

Таке розчарування – небезпечний сигнал для Республіканської партії. Особливо, коли йдеться про штати, як Огайо, які матимуть вирішальне слово на президентських виборах 4-го листопада.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG