Спеціальні потреби

Обама закликає інвестувати в освіту


1963年6月11号在越南西贡市主要高速公路的路口,73岁的广德僧侣全身浸透汽油,在成千上万旁观者面前点火自焚。他事先宣布,政府迫害佛教徒,他要用自杀来抗议。(AP)
1963年6月11号在越南西贡市主要高速公路的路口,73岁的广德僧侣全身浸透汽油,在成千上万旁观者面前点火自焚。他事先宣布,政府迫害佛教徒,他要用自杀来抗议。(AP)

Президент Барак Обама закликає окремі штати, щоб вони більше інвестували у освіту, кажучи, що це ключ до того, щоб Америка була конкурентноздатнішою у світі.

Виступаючи у понеділок у Білому домі, Обама сказав, що жодне інше питання не матиме більшого впливу на продуктивність економіки, ніж освіта. Він зробив це у розмові з губернаторами штатів, які мали зустріч у Вашингтоні.

Президент заявив, що країни, які мають краще освічену робочу силу, випередять Сполучені Штати. За його словами, освіта буде ключем до того, чи робочі місця залишаться у Сполучених Штатах і чи будуть створені нові підприємства та нові робочі місця.

Президент визнав, що штати мають проблеми з бюджетами, але сказав, що інвестиції є вирішальними щодо освіти, прийняття на роботу вчителів та інвестиції в майбутнє країни через молодь.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG