Спеціальні потреби

Глава АНБ: відомство не шпигувало за громадянами європейських країн


Генерал Кіт Александер виступає на слуханнях у Конгресі
Директор секретного Агентства національної безпеки США заявив, що повідомлення про те, що його відомство збирало дані про телефонні дзвінки мільйонів європейців, абсолютно не відповідають дійсності.

Виступаючи на слуханнях у Конгресі у вівторок, генерал Кіт Александер повідомив, що європейські розвідувальні служби ділилися цією інформацією з АНБ. За його словами, ці дані використовувалися для захисту американських і європейських військових, які виконують завдання в інших країнах, а також громадян США і країн Європи.

Директор АНБ підкреслив, що європейська преса невірно тлумачила інформацію в документах АНБ, зміст яких був розголошений колишнім контрактником агентства Едвардом Сноуденом.

Повідомлення про те, що АНБ збирало дані про телефонні розмови в США і прослуховувало телефони 35 світових лідерів, викликали обурення мільйонів американців, які дотримуються різних політичних поглядів.

Александер заявив, що за останні роки великомасштабна програма електронного стеження, здійснювана АНБ по всьому світу, дозволила розкрити 13 терористичних змов в США і 25 в Європі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG