Спеціальні потреби

Ведуться пошуки американців, яких викрали пірати у Гвінейській затоці


Імовірні пірати, затримані нігерійськими органами влади
Імовірні пірати, затримані нігерійськими органами влади
Нігерійські органи влади продовжують пошуки двох американців, яких викрали пірати у Гвінейській затоці. Капітана і головного інженера судна, яке здійснювало рейс під американським прапором, пірати забрали з судна в середу під час атаки у міжнародних водах неподалік узбережжя Нігерії.

Судно C-Retriever обслуговує американську нафтову компанію, яка поки що не зробила коментарів у справі інциденту.

Американські офіційні особи кажуть, що пірати звільнили судно і решту екіпажу. Невідомо, чи викрадені американці є в морі, чи їх забрали на берег.

Нігерійські збройні сили доручили провести пошуково-рятувальну операцію. Офіційні особи відмовилися сказати, чи до операції причетні американські збройні сили.

Представники Міністерства оборони США кажуть, що вони ведуть моніторинг ситуації і звертають увагу на те, що найближчим американським контингентом у регіоні є підрозділ Морської піхоти, який проходить навчання у Гвінейській затоці.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG