Спеціальні потреби

Військовим США у Японії заборонили вживати алкоголь


Американські військові на Окінаві
Американські військові на Окінаві

Заборону оголошено після арешту на Окінаві старшини, підозрюваної у водінні авто в нетверезому стані.

Керівництво військово-морських сил США заборонило своїм службовцям, які базуються в Японії, вживати алкоголь і залишати військові бази без прямої необхідності після арешту одного з моряків за водіння в нетверезому стані.

Останніми місяцями, після низки резонансних інцидентів, до яких були причетні військові, мешканці Окінави посилюють тиск на керівництво ВМС, закликаючи до закриття американських баз на острові.

Найостанніший інцидент стався у суботу. 21-річна старшина Еймі Мехія потрапила в аварію, в результаті якої постраждали дві людини. За повідомленням речника місцевої поліції Такаші Шірадо, Мехія їхала по зустрічній смузі і врізалася в два автомобілі.

Після цього інциденту, американським морякам, які базуються в Японії, заборонено вживати алкоголь на невизначений період часу, - йдеться у заяві керівництва ВМС США.

«До цього ми ставимося дуже серйозно. Протягом десятиліть, ми користуємося сильними відносинами з японським народом. Необхідно, щоб кожний моряк зрозумів, як наші дії впливають на ці відносини, як також на американсько-японський союз загалом»,

В кінці травня керівництво ВМС ввело режим нічної комендантської години і заборонило споживання алкоголю поза територією військових баз в Японії. Командування вдалося до такого кроку після арешту колишнього морського піхотинця, який працював на американській військові базі в Японії. Його підозрюють у причетності до зникнення, зґвалтування і вбивства японської жінки.

Американська військова присутність на Окінаві триває з кінця Другої світової війни.

Дивіться також: Ніхто у США не знає, як вирішити цю жахливу проблему, але всі "занепокоєні"

Ніхто у США не знає, як вирішити цю жахливу проблему, але всі "занепокоєні". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

XS
SM
MD
LG